Wall of Fame clubkampioenen

Zie hieronder de Clubkampioen senioren en junioren tennis en padel. De lijst wordt nog verder aangevuld.

 

Senioren

 

Jaar Vrouwen Mannen

2021

 

Padel

Noa Noa Hommes

 

Twan van Zijl

 

2020

Padel

Luna de Veer

 

Twan van Zijl

Jasper en Daan Cordemeijer

2019 Jiva de Veer   Twan van Zijl 
2018 Luna de Veer Nathan de Veer
2017 Amalia Stuger  Erik van der Zalm
2016 Luna de Veer Siem Fenne
2015 Jiva de Veer Bas van Bentum
2014 Jiva de Veer Bart Cordemeijer
2013 Eline de Vries Siem Fenne
2012 Luna de Veer Sten Leusink
2011 Katja Roosendaal Bart Cordemeijer
2010 Eline de Vries Bob Altelaar
2009 Marion Spijker Bob Altelaar
2008 Fanny van der Lee Bob Altelaar
2007 Yasmine Demane    Bob Altelaar
2006 Nanja den Hartog Bob Altelaar
2005 Kim de Graaf Wouter Kramps
2004 Annemieke de Zwart  Bob Altelaar
2003 Danielle van der Ham Wouter Kramps
2002 Sandra Hagman Frans den Hartog
2001 Ariette Lochtman    Bart Cordemeijer
2000    Annemieke de Zwart    Mark Logger
1999 Danielle van der Ham  Bart Cordemeijer
1998 Sanne Beijer    Sven Hesterman
1997 Danielle van der Ham  Bart Cordemeijer
1996 Lisette Wisse Bart Cordemeijer
1995 Danielle van der Ham Hendrik van Duivenbooden
1994 Annemieke de Zwart   Robin Weijerman 
1993 Kim de Graaf  Robin Weijerman 
1992 Annemieke de Zwart  Henk Burger
1991 Sacha Schultz Robin Weijerman 
1990 Sacha Schultz Robin Weijerman
1989 Alice Boter Mike van Woensel
1988    Nathalie Venekamp    Marcel Reuter
1987 Judith Schild Robin Weijerman
1986 Nathalie Venekamp   Robin Weijerman
1985 Judith Schild Robert Sickmann
1984 Wendy de Vries Robert Sickmann 
1983 Yvonne van Everdingen Robert Sickmann
1982 Yvonne van Everdingen Robert Sickmann 
1981 Yvonne van Everdingen Robert Sickmann 
1980 Yvonne van Everdingen Robert Sickmann 
1979 Ciska Boelens    Robert Elenbaas
1978 Ciska Boelens   Paul van Geuns 
1977 Lia Hesterman - Graeve Robert Elenbaas
1976 Ciska Boelens  Menno Hildersom
1975 Ingrid Cupers Paul van Geuns 
1974 Ellen van Geuns Paul van Geuns  
1973 Ellen van Geuns Paul van Geuns  
1972 Liesbeth van Dusseldorp Hans Sickmann jr.
1971 Liesbeth van Dusseldorp Guus ten Kate
1970 Ria de Bruyn Guus ten Kate
1969 Ria de Bruyn Guus ten Kate
1968 Lia Graeve Guus ten Kate
1967 Janna Juch    Cees Dronkers
1966 Ludy van der Veen    Cees Dronkers
1965 Trudy van Dusseldorp    Jacques Lokhoff
1964 Mieke Brugman    Jacques Lokhoff 
1963 Mieke Brugman  Jos van Rijck 
1962 Trudy van Dusseldorp  Jos van Rijck 
1961 Riet Vemer Jos van Rijck 
1960 Riet Vemer  Jos van Rijck 

 

Junioren

 

Jaar Meisjes    Jongens
2021 Feline van Elk Luuk Onkenhout
2020 Noa Noa Hommes Stefan Mos