Maandag 11 november
A.L.T.C. D.D.V. 1
Zaterdag 17+ Gemengd 1
Zondag 10 november
A.L.T.C. Joy Jaagpad 1
L.T.C. Eindenhout 2
L.T.C. Festina 1
0
L.T.C. Vleuten de Meern 3
T.V. Lisserbroek 1
A.L.T.C. Buitenveldert 2
Zaterdag 9 november
A.L.T.C. D.D.V. 4
Zaterdag 17+ Dames Dubbel 2
A.L.T.C. D.D.V. 4
Zaterdag 17+ Heren 2
Vrijdag 8 november
0
Vrijdagavond 17+ Dames Dubbel 1
4
T.C. Zwaanshoek 2
3
Vrijdagavond 35+ Dames Dubbel 1
1
TC Qui Vive 1
1
Vrijdagavond 35+ Heren Dubbel 1
3
H.T.V. De Hulstenaar 1
Dinsdag 5 november
A.L.T.C. D.D.V. 4
Zaterdag 17+ Heren 2
Maandag 4 november
0
Vrijdagavond 17+ Dames Dubbel 1
4
T.V. Vijfhuizen 3
Zondag 3 november
3
Tennisvereniging HBC 2
0
L.T.C. Strandvliet 1
3
T.V. De Gouw 2
0
TV De Kegel 2
4
T.V. Kudelstaart 1
2
T.C. De Kikkers 3
1
T.V. Bennebroek 1
3
B.S.V.-Tennis 2
Zaterdag 2 november
A.T.C. Sloterplas 4
Zaterdag 17+ Heren 1
2
Zaterdag 17+ Heren 2
4
L.T.C. Strandvliet 2
Vrijdag 1 november
3
T.V. Pim Mulier 4
1
Vrijdagavond 17+ Dames Dubbel 1
2
Vrijdagavond 35+ Dames Dubbel 1
2
De Vliegende Hollander 2
2
Vrijdagavond 35+ Dames Dubbel 2
2
T.V. Nieuw Vennep 3
3
T.V. Spaarndam 3
1
Vrijdagavond 35+ Dames Dubbel 3
Maandag 28 oktober
4
T.C. De Kikkers 1
0
Vrijdagavond 17+ Heren Dubbel 1
Zondag 27 oktober
1
T.V. Merlenhove 2
3
TV IJburg 2
5
H.T.V. Berg en Dal 1
2
Tulip Tennisvereniging Hilversum 1
0
Lucky Strike 2
5
A.T.C. Sloterplas 1
3
T.C. Zandvoort 1
2
All Out 3
A.L.T.C. D.D.V. 3
4
A.L.T.C. D.D.V. 3
Zaterdag 26 oktober
2
Abcouder L.T.C. 1
2
Zaterdag 17+ Dames Dubbel 1
3
T.V. Spaarndam 1
1
Zaterdag 17+ Dames Dubbel 2
4
Zaterdag 17+ Dames Dubbel 3
0
L.T.C. Festina 1
4
Zaterdag 17+ Dames Dubbel 4
0
All Out 3
3
Zaterdag 17+ Dames Dubbel 5
1
TV De Kegel 2
3
T.V. Leimuiden 4
1
Zaterdag 17+ Dames Dubbel 6
4
Zaterdag 17+ Gemengd 1
1
TV SportChamps 1
2
T.V. Castricum 3
3
Zaterdag 17+ Gemengd 2
4
A.L.T.C. Joy Jaagpad 4
0
Zaterdag 17+ Gemengd Dubbel 1
3
Zaterdag 17+ Gemengd Dubbel 2
1
T.C. Kattenlaan 1
3
L.T.C. Groeneveen 1
1
Zaterdag 17+ Gemengd Dubbel 3
2
T.C. Elzenhagen 2
4
Zaterdag 17+ Heren 1
4
Zaterdag 17+ Heren 2
2
T.C. De Nieuwe Brug 1
2
HealthCity Arnolduspark 1
2
Zaterdag 17+ Heren Dubbel 1
2
Abcouder L.T.C. 1
2
3
T.V. Spaarndam 1
1
4
0
L.T.C. Festina 1
4
0
All Out 3
3
1
TV De Kegel 2
3
T.V. Leimuiden 4
1
4
1
TV SportChamps 1
2
T.V. Castricum 3
3
4
A.L.T.C. Joy Jaagpad 4
0
3
1
T.C. Kattenlaan 1
3
L.T.C. Groeneveen 1
1
2
T.C. Elzenhagen 2
4
4
2
T.C. De Nieuwe Brug 1
2
HealthCity Arnolduspark 1
2
Vrijdag 25 oktober
3
T.V. Pim Mulier 4
1
Vrijdagavond 17+ Heren Dubbel 1
4
Vrijdagavond 35+ Dames Dubbel 1
0
T.V. Merlenhove 1
2
Vrijdagavond 35+ Dames Dubbel 2
2
Haarlemsche Lawn Tennis Club 1
2
LTC Ru´ne van Brederode 3
2
Vrijdagavond 35+ Dames Dubbel 3
0
L.T.C. Eindenhout 2
4
Vrijdagavond 35+ Heren Dubbel 1
3
T.V. Pim Mulier 4
1
4
0
T.V. Merlenhove 1
2
2
Haarlemsche Lawn Tennis Club 1
2
LTC Ru´ne van Brederode 3
2
0
L.T.C. Eindenhout 2
4